بخش کاربران
جمعه ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۶
نام کاربری:
کلمه عبور:

سامانه پیامک
با استفاده از سامانه پیامک 09384770404 نظرات,انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان را به سایت کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران ارسال فرمایید
آب و هوای پایتخت
نرخ ارز بانك مركزي


  سید سجاد حسینی: چک، از چرخه بازار حذف شود
سید سجاد حسینی مدیرفروش شرکت تجهیزات معدنی حسینی ایران اظهار کرد: این شرکت در زمینه فروش ماشین آلات استخراج سنگ، راسول، سیم برش، دریل، واگن، تعمیرات دستگاه حفاری و فروش انواع لوازم حفاری فعالیت دارد.
 حامد فرهادی: جنبه تبلیغاتی نمایشگاه های داخلی پررنگ تر شود
حامد فرهادی مدیرفروش صنایع شیمیایی کُوِی اظهار کرد: شرکت کُوِی در زمینه واردات و فروش انواع اپوکسی سنگ، انواع ژل اپوکسی، خدمات وکیوم کوپ و لوازم سنگبری فعالیت دارد. این شرکت در سال ۸۲ شروع به فعالیت کرده و من از سال ۸۶ به عنوان مدیر فروش وارد این شرکت شدم. به صورت کلی این مجموعه یک شرکت بازرگانی می باشد.
 احمد صادقیان: بروکراسی ها، بزرگترین چالش برای حضور در بازار قطر است
به نقل از مهر : وزارت صنعت، معدن و تجارت باتوجه به تحریم های اقتصادی چند کشور عربی از جمله عربستان و امارات علیه قطر در روزهای گذشته و استفاده از این فرصت برای حضور شرکت های ایرانی در بازار قطر و افزایش صادرات به این کشور تصمیم دارد هیاتی را از ایران برای بررسی بازار این کشور به قطر اعزام کند.
  استثنایی ترین فرصت برای خرید و فروش سنگ های کوپ
طبق تصمیم هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران (محلات، نیم ور) مقرر گردیده است تمامی سنگ های کوپ و سنگ های فرآوری شده موجود در نمایشگاه دهم با ۲۰% تخفیف عرضه شود.
 پنج نکته برای انتخاب سنگ کابینت
یکی از موارد مهم در طراحی آشپزخانه انتخاب سنگ کابینت آشپزخانه است.در این نوشتار پنج نکته طلایی که می تواند به انتخاب سنگ کابینت آشپزخانه کمک کند را با هم مرور می کنیم:

تبليغات

تمامی حقوق برای کانون کارفرمایی صنعت سنگ ایران محفوظ است
طراحی و پشتیبانی: شرکت فراپردازان وستا